Magyar Magyar English Roman Sved Italiano Deutche Russia

Švédsko


 

O vode

Región Dalsland patrí medzi najpopulárnejšie šťukové vody vo Švédsku. Toto miesto by sme radili tým, ktorý by rád vyskúšali byť odrezaný od civilizácie, a bývať v strede nedotknutej prírody. Skupina jazier nájdeme vedľa najväčšieho jazera Švédska - Vanern. Skupina dalslendských jazier je známy okrem prírodnej krásy aj množstvo rýb: vedľa šťuky často sa chytia aj prekrásne pstruhy dúhové. Dalsland je aj dobrým miestom pre milovníkov bielych rýb. Ak chceš užitočné informácie ako a s čím by si mal chytať vo Švédsku klikni sem!>>

Doprava

Najpohodlnejšie je lietadlom do Göteborgu, ktorý je cca 80 km od jazier.

Ubytovanie

Ponúkame drevené domčeky vo všelijakých veľkostiach od 49 do 190 m2, a pre 4 až 24 osôb. Väčšina domčekov sa nachádza hneď vedľa vody, s vlastným WC, sprchou v niektorých prípadoch aj saunou a miestom na opekanie.

 

Člny, lode, výbava

Ku každému domu patrí aspoň jeden, ale niekedy aj viac člnov. Pre našich klientov dáme mapu vody, ale v prípade záujmu zabezpečíme aj miestneho sprievodcu.


Rybársky poriadok

Najlepšie spôsoby sú prívlač, muškárenie a trolling. Miery a množstvo na privlastnenie je iná na každom jazere, s týmto vás oboznámime pri posielaní konkrétnej ponuky.

Aké služby zahŕňa cena zájazdu?

  • Ubytovanie na 7 dní v apartmánoch
  • Kvalitné motorové člny na 7 dní,
  • Povolenie na rybolov, kde sú potrebné,
  • Podrobná mapa o vode, a príslušné informácie
  • 24 hodinová asistencia cez telefón


 Cena zájazdu: už od 395 Eur*


*Konkrétna cena závisí od toho koľko ľudí a kedy chcete prísť, ktorý apartmán by ste chceli, či potrebujete čln. Hore uvedená cena je pre dve osoby s člnom.

Zaujíma ťa zájazd ale potrebuješ viac informácií? Vyplň dotazník a čoskoro odpovieme na tvoje otázky.

Kontaktujte nás:
Meno: * !
E-mail: * !
Telefón:
Téma:
Odkaz: * !
Captcha-code: *
!
2024 horgaszutazas.hu all rights reserved