Magyar Magyar English Roman Sved Italiano Deutche Russia

Časté otázky


Okolo objednávky

Čo mám robiť ak som obsadil zájazd, ale nedostanem spiatočnú odpoveď do 24 hodín?

Môže sa stať, že kvôli niečomu sme nedostali email, čo nám systém posiela, kedy si objednával. V tom prípade by sme ťa poprosili, že ak po 24 hodinách neodpovedáme, zavolaj na náš telefónny kontakt, čo nájdeš tu>>


Od ktorej chvíle je moja objednávka platná?

Objednávka je platná od momentu, kedy k nám dorazí platba na zájazd. Lebo záujem je veľký na naše zájazdy nemôžeme garantovať, že na ústnu objednávku ti môžeme držať miesto niekoľko týždňov. Takže ak on-line, alebo telefonicky si objednáš zájazd máš na to týždeň aby si platbu uskutočnil na naše bankové konto ktoré nájdeš tu >>  Ak náhodou kvôli niečomu platbu nevieš uskutočniť, len s 1-2 dňovým meškaním, zavolaj nám aby sme tvoju objednávku nerušili.


Kedy si mám objednať aby som mal miesto?

Táto otázka je veľmi dôležitá, lebo naše destinácie sú veľmi navštevované rybármi zo západu (najmä Nemecko). Kvôli tomu dobré miesta sú väčšinou už mesiace ( 7-8 mesiacov) dopredu obsadené. Ak chceš mať istotu, tak minimálne pol roka, ale radšej aj 8 mesiacov dopredu si objednaj zájazd. Veľa vracajúcich sa rybárov si objedná zájazd hneď po dorazení domov. S týmto hneď máš dvojitú prednosť. Najprv že si ešte môžeš vyberať z ubytovaní a isto budeš mať miesto. A po druhé pribudne viac času na kúpenie zahraničnej meny ak je to nutné.


Siedmy sme objednali zájazd, ale siedmy rybár ešte je neistý, čo s ním máme robiť?

Skúšame biť čo najreflexívnejší k takýmito problémami, takže snaha na našej strane je. Apartmány väčšinou majú miesta pre viac osôb, ak niekto sa pripojí neskoršie ku skupine v najhoršom prípade sa dá posteľ na vyše do apartmánu, ak ostatný s tým súhlasia. Ale aj keď je snaha nie vždy sa to musí podariť, niekedy s tým nič nemôžeme spraviť. Takže každého prosíme, skúste dať dokopy skupinu dopredu, a spolu si objednať zájazd dopredu.


Objednali sme na 4 osoby, ale platbu budeme mať po pároch. Je to problém?


Nie to problém. Len vás žiadame na to, aby ste do správy napísali pri obidvoch prevodoch mená, čas a presný ciel zájazdu.


Dostanem potvrdenie o zaplatení a o objednávke?


Samozrejme, keď platba k nám dorazí, dostaneš nie len potvrdenie, ale aj kompletný informačný balík o zájazde, kde nájdeš objednané ubytovanie, popis ubytovania, informácie o praktických vecí, všetko okolo cestovania, nákupných miest a samozrejme o rybačke. Popritom dostávaš darček našej firmy baseballovú čiapku a tričko.


O ubytovaní, o službách


V cene zájazdu je zahrnutá strava, či sa musíme stravovať sami?

Vo väčšine našich zájazdov stravovanie nie je zabezpečené, ale každé miesto má dobre vybavenú kuchyňu a samozrejme nákupné miesta na okolí či reštaurácie vám budú dopredu povedané. Niektoré zájazdy majú túto službu zahrnutú v sebe, ale tieto väčšinou sú plánované do takých miest, kde na blízkom okolí nie je ani reštaurácia ani šanca na nákup.


Kto má upratať ubytovanie pri odchode?

Vy. Na väčšine miest návštevník musí odovzdať izbu v stave akom ju dostal, apartmán ani nepreberú ak nie je vyprataný. Na niektorých miestach za zaúčtovania príplatku to urobia namiesto vás. Tieto informácie nájdete aj na stránke zájazdu, ale dostanete aj pri objednávacom balíku.


Na zájazde máme sprievodcu?


Väčšinou nie, výnimkou sú organizované zájazdy, v tomto prípade niekto kto rozpráva po slovensky vás sprevádza. Ale na väčšine miest majitelia ubytovania sú ochotný, a ak niekto len troška rozpráva jeden svetový jazyk nemal by mať problém s dohadovaním. Ak sa náhodou vyskytne nejaký neriešiteľný problém zástupca Adventure Fishing vám pomôže cez telefón, aj keď sa jedná o prekladanie, či o niečo iné. Ak niekto nerád cestuje takýmto spôsobom mu ponúkame organizované zájazdy.


Palivo do člna je zahrnuté v cene zájazdu?

Na niektorých miestach áno, niekde nie. O tomto si vždy môžete čítať v popise, či v informačnom balíku o zájazde.


Potrebujem si zakúpiť rybársky lístok zvlášť?

Nie nepotrebujete. V cene zájazdu sú zahrnuté všetky potrebné povolenia, ak náhodou to nie je tak, v tom prípade je to napísané v popise zájazdu, a pri objednaní je napísané aj v informačnom balíku.


Mám si uzatvoriť cestovnú poistku?

Nie nepotrebujete, zájazd v sebe zahŕňa všetky potrebné poistenia. Ak máš nároky aj na iné kategórie tak pri objednávke to zapíš do formulára a my to zariadime.


O cestovaní, cestovnom ruchu

Autom či lietadlom?

Toto závisí aj od vzdialenosti cesty. Na popise zájazdu je vždy napísané ktorý spôsob je v akej cenovej kategórií a kedy sa oplatí jedno či druhé.


Stačí len občiansky preukaz, alebo si mám brať aj pas? Aké doklady potrebujem k cestovaniu?

My navrhujeme ak máš pas, tak si zober zo sebou, veď "jesť nepotrebuje", s týmto radšej nešpor. Ak necestuješ do EU, tak bezpodmienečne aj pas veď bez toho nemôžeš ani cestovať. Ak cestuješ autom, tak aj zelená karta musí byť u teba, mimo krajín EU tak aj medzinárodný vodičský preukaz. Rybársky lístok si tiež zober, ale ak je to nutné aj tak napíšeme do popisu zájazdu. Ak máš vodičský preukaz na malé lode aj to si zober. Nezabudni doma poistenie čo ti uzavrieme my. :)


Môžem si zakúpiť letenku aj cez Adventure Fishing?

Administratívne práce, organizácie spravíme my, ale lístky si musíš kúpiť ty. Vo všetkom ale ti pomôžeme, takže si to môžeš spraviť aj z pokoja domu.


O rybačke, náradí

Chcel by som vyskúšať morský rybolov, ale nemám udice, a kúpiť je drahé.


Skúšame nájsť také ciele, kde náčinenie je súčasťou zájazdu, alebo si môžeš prenajať. Takže si nikto nemusí dávať veľké peniaze na morské udice, navijáky či záchranné oblečenie.
 


Ak si nedostal odpoveď na tvoju otázku prosím ťa vyplň dotazník, opýtaj sa nás osobne. Dbaj na presné vyplnenie kontrolných číslic. Ak potrebuješ odpoveď rýchlo , potom klikni sem, a zavolaj na telefón!

Kontaktujte nás:
Meno: * !
E-mail: * !
Telefón:
Téma:
Odkaz: * !
Captcha-code: *
!
2024 horgaszutazas.hu all rights reserved