Magyar Magyar English Roman Sved Italiano Deutche Russia

Thajská rybačka


Severné Thajsko exkluzívne pre muškárov


O vode

Na okolí Chiang Mai neďaleko od hraníc Burmy sa nachádzajú tieto krištáľovo čisté potoky, ktoré sa hemžia bojovnými masheermi. Náš partner vlastní všetky práva na lov na týchto vodách, a dbá na to, aby neboli prechytané, takže denne mení miesta, kde je dovolené loviť. Povolené je striktne len C & R, chytené ryby po odfotení sa musia pustiť naspäť do vody. Ponúkame kompletné balíky na jeden alebo viac dní, pre ozajstných gurmánov. V každom zájazde je zahrnutý transfer, vybavenie, odev a jedlo.


Program

Jednodňový zájazd z Chiang Mai, alebo z Mae Hong Son.
Stretnutie je ráno o 6tej na recepcii hotela, a zhruba po 2 a pol hodinovej ceste na luxusnom mini autobuse cez prekrásny terén k najbližšej vode, začiatok lovu je okolo 9tej. Na obed Vám sprievodca pripraví chutné jedlo, potom zase lov, alebo pri požiadavke siesta cca do 15tej. Po tomto transfer naspäť do hotela, jednodňový zájazd končí okolo 18tej. V cene je zahrnutý transfer, skúsený anglicky rozprávajúci sprievodca, obed, minerálna voda, ovocie.

Cena:   
            332,50 Eur /na osobu v prípade jedného záujemca
            314 Eur /na osobu v prípade aspoň dvoch záujemcov

          
Viacdňový zájazd s ubytovaním
Stretávka ráno o 7mej na recepcií hotela, a zhruba po dvojhodinovej ceste v luxusnom mini autobuse cez prekrásny terén k najbližšej vode, začiatok lovu je okolo 9tej. Na obed Vám sprievodca pripraví chutné jedlo, potom zase lov do 18tej. Po tomto transfer k ubytovaniu, kde Vás čaká teplá večera. Posledný deň lov trvá do 14tej potom sa uskutoční transfer do Chiang Mai alebo do Mae Hong Son, koniec zájazdu o 19tej.

Cena(na 3 dni/2 noci):   
            890 Eur /na osobu v prípade jedného záujemca
            815 Eur /na osobu v prípade aspoň dvoch záujemcovCena(4dni/3noci):   
            1150 Eur /na osobu v prípade jedného záujemca
            1075 Eur /na osobu v prípade aspoň dvoch záujemcov

Viacdňový zájazd do džungle s kempingom
Toto je naozaj adrenalínová rybačka, ďaleko od civilizácie. Náš partner vlastní osobitné právo na lov rýb na jednej z väčších riek okolo Mae Hong Sonu, ktorá je blízko k hraniciam Burmi, a je plná obrovských masheerov. Miestny domorodci nás budú prenášať na svojich bambusových lodiach k rôznim miestam. Každú noc sa bude táboriť inde, takže môže sa stať že sa zobudíme hneď vedľa vody. Večer táborový kuchár Vám spraví teplú večeru, a vedľa studeného piva sa môžeme porozprávať o našich zážitkoch, a ukázať si fotky.Cena(4dni/3noci):   
            1150 Eur /na osobu v prípade jedného záujemca
            815 Eur /na osobu v prípade aspoň dvoch záujemcov


Zaujíma ťa zájazd ale potrebuješ viac informácií? Vyplň dotazník a čoskoro odpovieme na tvoje otázky.

Kontaktujte nás:
Meno: * !
E-mail: * !
Telefón:
Téma:
Odkaz: * !
Captcha-code: *
!
2024 horgaszutazas.hu all rights reserved