Magyar Magyar English Roman Sved Italiano Deutche Russia

10 dôvodov, aby si cestoval s nami!1. Úplné informácie, poradenstvo


Na našej webovej stránke skúšame dať čo najviac informácií pre teba, aby si sa ľahšie rozhodol, ktorým smerom máš vyraziť na ryby. Ak už vieš kde chceš ísť, potom máš ďalšie informácie pred sebou, aby si sa mohol pripraviť na dobrodružstvo svojho života. Pri každej ponuke nájdeš väčšinu informácií o štáte, cieľu tvojej cesty, cestovnom ruchu, počasí, ceny najpotrebnejších vecí, na aké ryby s akým spôsobom treba, aké náčinenie potrebuješ, najlepšiu dobu na cestovanie, koľký by ste mali cestovať pre najlepšiu cenu, iné relaxačné možnosti, a ďalšie typy na to aby tvoj zájazd bol bezproblémový. A ak to nestačí, sme pre teba dostupný non-stop cez e-mail, ale aj cez telefón ak by si mal nejaké otázky. Ak nevieš kde by si mal vyraziť, na akú dobu, v podstate čo chceš, kontaktuj nás a my ti pomôžeme.


2. Testované a vyskúšané ciele, služby

Ubytovanie a služby boli a sú osobne testované alebo členom týmu Adventure Fishing, alebo spolupracovníkmi tamojších partnerov. Na toto sú takzvané "study tours". Na týchto výpravách nechytáme ryby zadarmo, nerozptylujeme sa ale v danom štáte počas 10 dní prejdeme čo najviac rybárskych miest, vyskúšame všetko možné. Samozrejme chytáme aj ryby, ale aj toto patrí k testom, len takto ti vieme povedať naše skúsenosti. Podľa toho ti vieme odpovedať aj na to, na čo nie je možnosť bez toho aby sme to vyskúšali. Fotky z týchto zájazdov, videá nájdeš na stránke aj kvôli tomu aby si mal čo najviac informácií.


3. Príťažlivé ceny z pohľadu cena -hodnota

Našim cieľom nie je ponúkať len drahé, len pre dobre zarabajúcich dosiahnuteľné ciele. Naše zájazdy sú spravené tak, aby neboli drahšie oproti pobodnému kvalitnému domácemu zájazdu. Isteže máme v ponuke aj zájazdy vyšších kategoríí, ale ohľadom cena-hodnota ani tieto nie sú drahšie oproti lacnejším zájazdom. Na týchto cestách ponúkame vysokokvalitné služby, a majú zahrnuté v cene aj cestovné poplatky. Dokopy, vám chceme ukázať, že dnes nie je väčším luxusom chytať ryby v Nórskych fjordoch, ako ísť na týždeň do Chorvátska na výlet, ba môže byť aj lacnejším. Verili by ste tomu že už za 350 Eur môžete chytať ryby v Nórsku? Ste zvedavý? Tak kliknite sem pre lacný zájazd v Nórsku!


4. Výpomoc vo organizovaní vycestovania, akciové ceny na kompu, lietadlo či poistenie


Sme si s tým istý, že väčšina rybárov preto nejde na ryby do zahraničia lebo nevie, alebo nechce sa trápiť s organizovaním. Nevie ako má organizovať cestu, lietadlo, kompu či harmonizovať prípoje. Na toto vám ponúka riešenie team Adventure Fishing. K našim ponukám dávame aj návrh cestovania, a ak chcete aj vám osobne objednáme lístky, bez ďalších poplatkov.

Isteže vám pomôžeme ohľad uzatvorenia nevyhnutného cestovného poistenia, ak chcete aj s uzatvorením zmluvy. V prípade cesty vo väčšej cene je aj dobré si uzatvoriť tzv. "stornopoistku", aj v tomto vám vieme pomôcť.


5. Bezpečnosť pre našich klientov


Dávame pozor aj na bezpečnosť. Keď si u nás objednáš zájazd môžeš dostať aj významnú zľavu k cestovnému poisteniu, a s tým sa potom už nemusíš zaoberať. Ak sa náhodou niečo stane počas zájazdu, môžeš si byť istý, že dostaneš vhodné zaopatrenie, a nemusíš predať dom, aby si zaplatil ich náklady po pricestovaní domov. Plavidlá používané počas zájazdu sú bezpečné, spoľahlivé. Kde je potreba zabezpečíme aj vhodnú záchrannú odev, ak niekto s tým náhodou nedisponuje ( za príplatok) Bezpečnosť je súčasťou pokojného, bezproblémového uvoľnenia sa počas našich ciest.


6. Možnosť na obsadenie aj 24 hodín denne

U nás si môžeš obsadiť zájazd hocikedy, nemusíš sa starať o otváraciu dobu, o cestovaní. Môžeš byť hocikde, pohodlne sa môžeš informovať a obsadiť miesto na našej webovej stránke on-line. My do 24 hodín sa ti ozveme a povieme ako ďalej. Takto si usporíš čas aj peniaze.

 

7. Pomoc 24 denne

Našich zákazníkov nenecháme samých na cestách. Ak nevieme zabezpečiť niekoho slovensky hovoriaceho na mieste cestovania, kto by vám pomohol vo vybavení vecí, pri dohodnutí môžete nám zavolať každý deň od 8:00 do 20:00 ( v prípade zámorských ciest aj v noci) a pomôžeme cez telefón. Viacerý z nás rozpráva cudzím jazykom, teda najprv skúsime vyriešiť problém my, ale ak treba tak aj cez ďalšie telefonáty.


8. Pestré ponuky


Ak si pozrieš našu ponuku, môžeš vidieť že od kaprárčiny, prívlače, muškárenia pre každý spôsob ponúkame nejaké vzrušujúce miesto. Mysleli sme aj na tých, ktorý by rád učili. Pre nich organizujeme špecializovaný tábor, kurz. Ale ak si niekto chce spraviť firemnú akciu, tak aj on si nájde niečo na jeho požiadavku. Ak niekto by nerád cestoval sám, tak môže ísť cez organizovaný zájazd, ale ak ty si práve taký, kto radšej ide sám, alebo s najlepším kamarátom na týždeň, tak aj ty dostaneš všetok výpomoc, aby si bez problémov dostal k vybranému cieľu.

Samozrejme naša ponuka sa bez zastávky spestruje, aby sme vedeli ponúknuť čo najpríťažlivejšie možnosti.


9. Možnosť z firemného odpočtu

Naše zájazdy prebiehajú úplnou administráciou a s korektným podnikaním, tak pre tie firmy ktoré by pre svojich zamestnancov chceli nejaký teamový zájazd, bez problémov majú k dispozícií všetko k odpočtu. Naša cestovná kancelária robí aj na osobu spravené programy do celého sveta.


10. Odborná podpora

Každý člen týmu Adventure Fishing má viac než desaťročnú rybársku minulosť. Zsigmond Kovács je dokonca kvalifikovaným FFF Certified Casting Instructor, čo je medzinárodný inštruktorový licens na hodu s muškárskym prútom. Môžeme pomôcť aj tým ktorý sú menej skúsený v niektorých štýloch lovu. Dbáme na to aby naše zájazdy boli čo najviac úspešné.

Potreboval by si viac informácií? Vyplň dotazník a my ti odpovieme na tvoje otázky.

Kontaktujte nás:
Meno: * !
E-mail: * !
Telefón:
Téma:
Odkaz: * !
Captcha-code: *
!
2024 horgaszutazas.hu all rights reserved