Magyar Magyar English Roman Sved Italiano Deutche Russia

O nás


Cestovná kancelária Adventure Fishing je firma vyrastajúca z priateľského vzťahu niekoľkých rybárov, ktorých drží po kope láska k rybolovu. Každý z nás rád cestuje a chytá ryby. Kto by nechcel pracovať s tým čo robí najradšej?

Našu firmu, Adventure Fishing Hungary Kft sme zaregistrovali vo februári 2009 preto, aby sme ukázali aké rybárske možnosti sú vo svete, a čo sa nájde aj doma. Naša ponuka stojí na dvoch pilieroch : vnútrozemie (Maďarsko) a zázemie. Podpísali sme zmluvy so známymi kanceláriami, ktorý so svojimi vedomosťami garantujú, že naši klienti ak k nim pricestujú budú mať všetko do maximálnej miery zabezpečené po dobu ich prítomnosti. Naša ponuka sa bez zastávky obnovuje, zväčšuje a systematicky pripravujeme organizované zájazdy na najlepšie rybárske miesta sveta. V roku 2009 sme zabezpečili exkluzívne právo na niektoré miesta nie len v Maďarsku ale i v regiónoch strednej Európy. Do konca roka 2009 svoju aktivitu chceme rozšíriť aj do okolitých krajín.

Našim druhým pilierom sú vnútroštátne vody Maďarska, a široká paleta ubytovaní. Skúsime urobiť také balíky, kde si môžete nájsť nie len kvalitné ubytovanie, ale aj presné informácie o danej vode. V roku 2009 sme organizovali 2 úspešné rybárske tábory, ktoré boli chýbajúcou súčasťou krajiny. Podporujeme všetky aktivity, ktoré prosperujú rastu rybárskeho športu.


Ak máš nejaké otázky o našich cestách, prosíme napíš na adresu
info@adventurefishing.eu, alebo sa obráť na niekoho od nás:

Gábor Pálfai

Email: palfaig@horgaszutazas.hu

Narodený v roku 1971. Chytá ryby od svojich 7 rokov, vyrastal vedľa Dunaja. 4 roky organizuje zájazdy do delty Dunaja, na Chiliu. On sám dvakrát do roka naháňa sumce, zubáče a kapre vo vodách delty. V súčasnosti ho zaujímalo i lov muškárskou, vášnivý cestovateľ. V týme Adventure Fishing sa zaoberá najmä organizáciou a marketingom, ale pozná odpovede i na otázky okolo výprav.

 

 


Zsigmond Kovács

Email:
kzs@adventurefishing.eu


Narodený v roku 1962 v Tiszafüred. Mal len ešte 4 roky keď vytiahol svojho prvého karasa z miestneho jazera. To bolo pre neho prvým krokom v evolúcií športového rybára. Plávaná, na ťažko nakoniec prívlač, prešiel celú paletu možností. Ako mladý sa dostal do Dánska, kde prvýkrát sa stretol s lovom na otvorenom mori, potom neskoršie aj s muškárením. Počas svojich štúdií na tamojšej univerzite vyskúšal všetky možné vody v Škandinávií. Žil v Kanade, Nemecku a ako obchodný zástupca precestoval skoro celý svet. 5 rokov bol zástupcom najväčšej Škandinávskej cestovnej kancelárie v Nemecku. Od pstruhov z grónska cez saibling, korejský ostriež, mexický plachetník už mal na svojej udici všeličo. Pozná väčšinu rybárskych spôsobov, ako aj väčšinu zázemských vôd. Najradšej loví s muškárskym náčinením, je držiteľom certifikátu FFF certified Casting Instructor. Zodpovedá najmä za strategické otázky a medzinárodné vzťahy.

 
Ak máš otázku na hociktorého z nás s vyplnením dotazníka môžeš nás kontaktovať. Dbaj na presné vyplnenie kontrolných číslic.

Kontaktujte nás:
Meno: * !
E-mail: * !
Telefón:
Téma:
Odkaz: * !
Captcha-code: *
!
2024 horgaszutazas.hu all rights reserved